Stil asla uyumaz!

Biz de..!  Ofiste, sokakta, evde, sporda ve özel günlerde en iyi görünümlere kavuşabilmen için 7/24 çalışıyoruz. Çünkü modayı daha erişilebilir ve eğlenceli hale getirmek bizi çok mutlu ediyor. Hayallerinin gardırobu için senin en iyi moda dostun olacağımıza eminiz.


Felsefemiz oldukça basit: Hayatı ya da modayı çok ciddiye almıyoruz.

Her zaman güvenebileceğiniz bir dost gibi ihtiyaç duyabileceğiniz ve size ilham olacak tüm kıyafetler bizde. Ofise yeni gelen sarışın kadına asıl yıldızın kim olduğunu göstermek için, temiz havada harika bir yürüyüş yaparken şıklığı elden bırakmamak için, sokakta sizi görenlerin içinden '' bu tarz harika '' diyebilmeleri ve çok daha fazlası için ihtiyacın olan kıyafetleri senin için hazırlıyoruz.


Sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağız!

Beğendiğiniz ürünleri satın almadan önce dilerseniz instagram DM üzerinden dilerseniz 0552 708 80 88 nolu whatsapp müşteri hizmetlerimizden beğendiğiniz ürünün beğendiğiniz bedeninin resmini, ölçülerini hatta videosunu bile talep edebilirsiniz. Aklınızda en ufak soru işareti kalmadan alışverişinizi tamamlamanız bizim için çok önemli, tabi sizin içinde. Sipariş sonrasında siparişinizin durumunu ister ''kargo takip '' ekranından isterseniz bizimle iletişime geçerek kontrol edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz 08.00-01-00 arasında tüm sorularınızı cevaplamak adına size hizmet vermeye hazırdır.


Mağaza Adresi: Hançerli mahallesi Fatih Sultan Mehmet caddesi no:104 d:1 ilkadım Samsun

Mağaza telefon: 0362 420 10 90

Müşteri Hizmetleri Telefon: 0552 708 80 88

Müşteri Destek: musteri@butarzharika.com